| Diametrul punctului de ieșire a contrastului peste 30%, μm | Numărul maxim de puncte în zona catodică | ||
|---|---|---|---|
| <Φ5.6 mm | Φ5.6mm ~ Φ14.7mm | Φ14.7mm ~ Φ17.8mm | |
| > 300 | 0 | 0 | 0 |
| 230 ~ 300 | 0 | 1 | 1 |
| 150 ~ 230 | 0 | 2 | 2 |
| 75 ~ 150 | 1 | 3 | 3 |
| Tube | Tip 11769 |
| Generaţie | Gen 2+ |
| Sensibilitatea fotocatodului | |
|
Lumină albă (2856K) 800 nm 850 nm |
1000 μA/lm (min) 80 mA/W 70 mA/W |
| Luminance Gain (50 μlx) | 10000-20000 cd/m2/lx |
| Rezoluţie | 64 lp/mm (min) |
| Funcția de traducere a modulului | |
|
2.5lp/mm 7.5lp/mm 15lp/mm 25lp/mm |
90% 70% 50% 30% |
| Intrare | |
|
Fotocatod tip S25-R Fereastra de intrare |
S25-R AVGG |
| producție | |
|
Fosfor de ecran Fereastra de ieșire |
P43 (verde) / P45 (alb) Inversând |
| Signal to Noise Raport (108 μlx) | 28 (min) |
| Uniformitate | 3/1 (maxim) |
| Diametru util de intrare | 17.5 mm |
| Conexiuni | Contact |
| Șoc | 5000 m / s2 |
| Vibrație | 25 m / s2 |
| Funcționare Temperatura | -45 ...+55 °C |
| Temperatura de depozitare | -55 ...+70 °C |
| Timp mediu înainte de eșec | 10,000 hr |
| Greutate | ≤ 80 g (2.8 oz) |