BRAND NEW
AGM Rattler TC19-256 este un sistem compact de clipare pentru imagini termice care permite transformarea rapidă a opticii de zi într-un dispozitiv de imagistică termică fără instrumente sau echipamente speciale. Rattler TC19-256 are o sensibilitate ridicată de 12 μm thermal detector Cu o rezoluție de 256×192 și un monitor OLED de 1024x768, care oferă o imagine clară în condiții dure de mediu, cum ar fi întuneric, ceață, fum, praf, ploaie, zăpadă, lemn, camuflaj etc.
Produsul este utilizat în principal în scenarii precum patrulare, vânătoare etc. Rattler TC19-256 poate fi ușor atașat în fața lunetelor de pușcă cu mărire de până la 6x pentru utilizare la distanță scurtă.
Modulul Wi-Fi integrat pentru streaming video live și înregistrare video / imagini prin aplicație sunt de asemenea disponibile.
| Tip detector | 12 μm VOx Uncooled Focal Plane Matrays |
| Rezoluţie | 256 192 × |
| Rată de reîmprospătare | Sensor 25 Hz / OLED 50 Hz |
| Răspuns Waveband | 8 μm la 14 μm |
| Sistem de lentile | 19 mm, F1.0 |
| Câmp vizual (HxV) | 9.2 ° × 6.9 ° |
| Mărire | 1x |
| Ajustarea dioptriei | -5 până la +3 dpt |
| Ieșiți din elev | 22 mm |
| Distanța de observare | 950 m |
| monitor | 1024 × 768, 0.39 inch, OLED |
| Corectarea uniformității (corectarea câmpului plat) | Auto, Manual, Corecție externă |
| Palete | Negru fierbinte, Alb fierbinte, Roșu fierbinte, Fusion |
| Urmărirea punctelor la cea mai înaltă temperatură | Da |
| Modul scena | Jungla, Recunoaștere |
| Măsurarea distanței | Da (telemetru stadiometric) |
| Urmărirea punctelor la cea mai înaltă temperatură | Da |
| Mod de asteptare | Da |
| Depozitare încorporată | 16 GB eMMC |
| Înregistrați videoclipuri | Înregistrare video la bord |
| Capturați instantaneu | Da |
| Ieșire CVBS | Da (prin USB) |
| Baterie Tip |
Doi CR123A (3V) Litiu sau două RCR123 (până la 4.2V) Acumulatori |
| Durata de funcționare a bateriei |
Până la 4.5 ore de funcționare continuă (@25°C, WiFi oprit) Până la 4.0 ore de funcționare continuă (la 25°C, cu WiFi activat) |
| Afișajul capacității bateriei | Da |
| Alimentare | 5 VDC / 2 A, interfață USB de tip C Suportă sursă de alimentare externă |
| Temperatura de lucru | -20 ° C până la 55 ° C (-4 ° F până la 131 ° F) |
| Nivelul de protecție | IP67 |
| Șoc și vibrații | 750 g / ms |
| Montare |
Adaptoare frontale opționale cu eliberare rapidă pentru diferite obiective frontale diametru sau montură cu eliberare rapidă pentru șină Picatinny/Weaver |
| Dimensiune | 153 mm × 62 mm × 59 mm (6.0 × 2.4 × 2.3 in) |
| Greutate (fără baterii) | 0.41 kg (0.92 livre) |
AGM Eyepiece for Rattler TC models
PART NR.: 6328ERC1
AGM-2113 ADM Single Lever QR Mount (Hight: 1.03
NR. PIESĂ: 6306LSR1
AGM știe că luneta dvs. de pușcă este de obicei la fel de fiabilă ca soluția dvs. de montare, deci AGM a căutat și a colaborat cu unul dintre cele mai de încredere nume din sistemele de montare fabricate în America, American Defense Mounts. Oferim asta AGM-2113, o montură de la ADM concepută special pentru Rattler Familia de clipsuri pentru imagistică termică TС. Această montură este optimizată atât ca înălțime, cât și ca lungime pentru a oferi trăgătorilor experimentați cât mai multă flexibilitate posibilă atunci când utilizează... AGM optică montată pentru pușcă pe o multitudine de platforme de tragere cele mai comune cu șină Weaver/Picatinny. Toate suporturile ADM oferă posibilitatea de reglare a strângerii fără unelte necesare, ceea ce face strângerea în câmp rapidă și ușoară. Această montură pentru armă este construită exclusiv din piese din aluminiu de înaltă calitate.
AGM Thermal Targets 25pcs
PARTEA NR.: 633125S1
Front Q-R adapter for Rattler TC: ARM52-38 mm
PARTEA NR.: 6306RC381
AGM-2114 ADM Low Base Single Lever QR Mount (Hight: 0.78
PARTEA NR.: 63061141
AGM știe că luneta dvs. de pușcă este de obicei la fel de fiabilă ca soluția dvs. de montare, deci AGM a căutat și a colaborat cu unul dintre cele mai de încredere nume din sistemele de montare fabricate în America, American Defense Mounts. Oferim asta AGM-2114, o montură cu bază joasă de la ADM, concepută special pentru Rattler Familia de clipsuri pentru imagistică termică TС. Această montură este optimizată atât ca înălțime, cât și ca lungime pentru a oferi trăgătorilor experimentați cât mai multă flexibilitate posibilă atunci când utilizează... AGM optică montată pentru pușcă pe o multitudine de platforme de tragere cele mai comune cu șină Weaver/Picatinny. Toate suporturile ADM oferă posibilitatea de reglare a strângerii fără unelte necesare, ceea ce face strângerea în câmp rapidă și ușoară. Această montură pentru armă este construită exclusiv din piese din aluminiu de înaltă calitate.
AGM Thermal Targets 50pcs
PARTEA NR.: 633150S1
Front Q-R adapter for Rattler TC: ARM52-44 mm
PARTEA NR.: 6306RC41
Front Q-R adapter for Rattler TC: ARM52-50 mm
PARTEA NR.: 6306RC51
Front Q-R adapter for Rattler TC: ARM52-52 mm
PARTEA NR.: 6306RC521
Front Q-R adapter for Rattler TC: ARM52-54 mm
PARTEA NR.: 6306RC541
Front Q-R adapter for Rattler TC: ARM52-56 mm
PARTEA NR.: 6306RC61
Front Q-R adapter for Rattler TC: ARM52-58 mm
PARTEA NR.: 6306RC571
Front Q-R adapter for Rattler TC: ARM52-60 mm
PARTEA NR.: 6306RC601
Front Q-R adapter for Rattler TC: ARM52-62 mm
PARTEA NR.: 6306RC621
Front Q-R adapter for Rattler TC: ARM52-64 mm
PARTEA NR.: 6306RC641
Front Q-R adapter for Rattler TC: ARM52-65 mm
PARTEA NR.: 6306RC651