MONTAȚIA ADM QR NU ESTE INCLUSA (Unitatea vine cu suport standard pentru țesător)
Deși pare că a fost chiar ieri, sărbătoritul AGM Rattler Familia de lunete termice pentru pușcă a fost modernizată odată cu introducerea RattlerV2, NOUL RattlerV3 LRF mărturisește faptul că evoluția nu se oprește niciodată. RattlerV3 LRF 50-640 combină o lentilă cu germaniu de 50 mm cu un senzor termic de top sub 15mK și un nou afișaj de înaltă rezoluție de 2560x2560, care se combină pentru a produce cea mai bună imagine termică de rezoluție de 640. Acești parametri tehnici lucrează împreună pentru a produce o rază de detecție de 2.2 km. RattlerV3 LRF aduce și noul dispozitiv încorporat în obiectiv, odinioară de neconceput LRF tehnologie la compact Rattler serie. Un telemetru laser de 1,000 m complet integrat este asociat cu un nou calculator balistic integrat. Un ocular nou conceput oferă RattlerV3 LRF 50-640 are o mărire de bază de 3.5X, ceea ce o face o opțiune optimă pentru vânătorii de prădători pe teren deschis, ceea ce atrage angajamente la distanță mai lungă. Este, de asemenea, prima Rattler care va veni vreodată cu un NUC fără obturator și AGMNoul algoritm puternic de imagistică Image Boost 2.0. Butoane mari și robuste și un inel de focalizare manuală au fost concepute pentru a ajuta degetele cu mănuși pe vreme rece de iarnă, în timp ce bateria reîncărcabilă detașabilă NE-4400 oferă unul dintre cele mai robuste și ușor de instalat sisteme de baterii de pe piață. Pachetul de firmware permite utilizatorilor un nivel uimitor de personalizare: scală de pas integrată, 10 setări de luminozitate și contrast, moduri de vizualizare caldă și rece, palete multiple de culori, imagine în imagine, calcul balistic, înregistrare video integrată cu sunet, hotspot WiFi, profiluri multiple de zeroare, înregistrare video activată în funcție de fotografie, reparare pixeli defecți, localizator hotspot și moduri multiple de detectare a distanței cu laser.
| Imagine Sensor | 12μm VOx Uncooled Plan Focal Array |
| Rezoluţie | 640 × 512 |
| Frame Rate | 50 Hz |
| NETD | Mai puțin de 15 mK (@25°C, F# = 1.0) |
| Sistem de lentile | 50 mm; F / 1.0 |
| Raza de detectare (obiect 6') | 3540 m (3870 yd) |
| Mărire | 3.5x - 28x |
| Câmp vizual (H × V) | 8.7° × 7.0° (15.2 × 12.3 la 100 m) |
| Ieșiți din elev | 6 mm |
| Alinare pentru ochi | 45 mm |
| Reglare dioptrie | -5 D până la 5 D |
| Distanța minimă de focalizare | 15 m |
| Afişa | 2560 × 2560, 1.03 inch, OLED |
| Picture-in-Picture (PiP) | Da |
| Urmărire fierbinte | Da |
| Palete | Negru fierbinte, Alb fierbinte, Roșu fierbinte, Fusion, Roșu Monocrom, Verde Monocrom |
| ajustare luminozitate | Da |
| Reglarea tonului | Rece cald |
| Image Boost 2.0 | Da |
| Zoom Pro | Da |
| Tehnologie fără obturator | Da |
| Corecție câmp plat (FFC) | Semi-automat, manual |
| Corecția pixelilor defecți (DPC) | Da |
| Calcul balistic | Da |
| reticul | 10 tipuri, 4 culori, pornit / oprit |
| Reducerea la zero a profilurilor | 5 |
| Înghețare la zero | Da |
| WiFi Hotspot | Da |
| Înregistrare video | Da (1280 × 1280) |
| Captura imaginii | Da (1280 × 1280) |
| Inregistrare audio | Da |
| Înregistrare activată prin lovitură (SAR) | Da |
| Stocare | EMMC încorporat (64 GB) |
| Album local | Da |
| Mod de asteptare | Da |
| Baterie Tip | Pachet de baterii Li-ion înlocuibile și reîncărcabile NE-4400 |
| Durata de viață a bateriei (în timpul funcționării) | ≥5.5h (25 °C, hotspot dezactivat) |
| Alimentare externă | 5V CC/2 A |
| Temperatura de Operare | -30 ° C la + 55 ° C (-22 ° F la 131 ° F) |
| Max. Recul | 1000g/0.4ms |
| Nivelul de protecție | IP67 |
| Dimensiune | 239 × 72 × 70 mm (9.4 × 2.8 × 2.8 in) |
| Greutate (fără baterie) | 0.77 kg (1.7 livre) |
| Clasa de siguranță pentru laser | Class1 |
| Lungime de undă | 905 nm |
| Max. Interval de măsurare | 1000 m |
| Precizia măsurării | ± 1 m |
| Min. Interval de măsurare | 10 m |
AGM Solar Power Bank 30000 Mah
PARTEA NR.: 6628XPB31
Vă rugăm să rețineți că costul transportului în Uniunea Europeană poate ajunge la 15-30 EUR, în funcție de țara dvs.
Acest power bank / încărcător QI universal este echipat cu un panou solar care captează energia luminii zilei și o transformă în puterea de încărcare a dispozitivelor dvs. Puteți încărca orice dispozitiv deoarece are cabluri Micro-USB, USB-C și de iluminare încorporate, precum și tehnologie wireless QI. Cu un corp rezistent la șocuri, un design rezistent la ploaie și o baterie de 30,000 mAh, este ideal pentru drumeții lungi și extreme. Pur și simplu atașați acest acumulator rezistent la ploaie, alimentat cu energie solară, la rucsac și gadgeturile dvs. vor avea întotdeauna putere suplimentară. Vezi mai mult
AGM-2120 ADM a single lever, quick release mount
PARTEA NR.: 6306X1201
ADM, un suport de consolă extins cu o singură pârghie, eliberare rapidă, pentru Rattler Seria optică V2/V3.