AGM Fuzion LRF Monocluri termice și digitale cu vedere de zi/noapte sunt unele dintre cele mai avansate din punct de vedere tehnologic și pline de funcții optice din lume. Motorul principal din spatele acestor monocluri se află în canalul principal de vizualizare termică, cu o rezoluție de înaltă sensibilitate de 12 microni (640x512). thermal detectorAcest senzor de la AGM va asigura nu numai că semnăturile termice de dimensiuni umane sunt detectabile la o distanță de până la 2600 de metri, ci și că imaginile cu frunzișul și alte imagini de fundal vor fi clare și detaliate la distanțe/intervale mai mici. Spre deosebire de alte monocluri termice de pe piață, Fuzion LRF De asemenea, sunt echipate cu un canal digital de vedere nocturnă, ceea ce este excelent pentru a ajuta la recunoașterea țintelor detectate de canalul termic. Telemetrul laser încorporat de 600 m preia pur și simplu Fuzion LRF la un alt nivel, și asta fără a mai menționa cei 16 GB de memorie internă și compatibilitatea Wi-Fi. Fuzion LRF Monocluri vin, de asemenea, la pachet cu numeroase îmbunătățiri software și multe funcții care au devenit obișnuite în cadrul AGM sortiment de produse termice: sensibilitate ridicată thermal detector, Obiectiv cu germaniu de 35 mm sau 50 mm cu o diafragmă de 1.2, senzor CMOS 1920x1080 pentru lumină ultra-slabă, diverse moduri de vizualizare, inclusiv imagistică de fuziune și palete multiple de culori, zoom digital 8X, mod imagine în imagine, telemetru laser încorporat, până la 5 ore de viață a bateriei cu o baterie 18650 detașabilă și reîncărcabilă, port USB Type-C pentru alimentare externă, grad de protecție împotriva apei IP67. Pachetul include un iluminator IR cu rază lungă de acțiune, o curea de mână și un încărcător.
| Tip detector | 12 μm VOx Uncooled Focal Plane Matrays |
| Rezoluţie | 640 512 × |
| Rată de reîmprospătare | 50 Hz |
| NETD | Mai puțin de 35 mK (25 ° C, F # = 1.0) |
| Răspuns Waveband | 8 μm la 14 μm |
| Sistem de lentile | 35 mm; F1.0 |
| Câmp vizual (HxV) | 12.5 ° × 10 ° |
| Mărire | 2x - 16x |
| Zoom digital | 1x, 2x, 4x, 8x |
| Raza de detectare (obiect 6') | 1,750 m/yd |
| monitor | 1024x768, 0.39 inchi, OLED, 50 FPS |
| FFC (Corecție câmp plat) | Auto, Manual, Corecție externă |
| Palete |
Negru fierbinte, Alb fierbinte, Roșu fierbinte, Fuziune, Vizibil, Fuziunea imaginilor |
| Urmărirea punctelor la cea mai înaltă temperatură | Da |
| Modul scena | Jungla, Recunoaștere |
| Imagine optică Sensor | CMOS de scanare progresivă de 1/2 inch, 1920×1080 la 25 fps |
| Optic Sensor Lungime de undă | 400 1000-nm |
| Lungimea focală a obiectivului modulului optic | 22 mm |
| Măsurarea distanței | Telemetru laser: până la 600 m, precizie de ±1 m |
| Laser Lungime de undă | 905 nm |
| Clasa de siguranță laser | Clasa de 1 |
| Hotspot | Da |
| Modul de somn | Da |
| Depozitare încorporată | 16 GB eMMC |
| Înregistrare video | Înregistrare video la bord |
| Captura imaginii | Da |
| Ieșire CVBS | Da (prin USB) |
| Baterie Tip | O baterie reîncărcabilă 18650 (detașabilă) |
| Durata de funcționare a bateriei |
Până la 5 ore de funcționare continuă (@25°C, WiFi și CVBS dezactivate) Până la 3 ore de funcționare continuă (@25°C, WiFi și CVBS activate) |
| Afișajul capacității bateriei | Da |
| Alimentare |
5 VDC / 2 A, interfață USB de tip C Suportă alimentare externă |
| Temperatura de lucru | -20 ° C până la 55 ° C (-4 ° F până la 131 ° F) |
| Nivelul de protecție | IP67 (impermeabil) |
| Dimensiuni | 168 × 87 × 74 mm (6.6 × 3.4 × 2.9 in) |
| Greutate (fără baterii) | 0.52 kg (1.15 Ib) |
AGM Solar Power Bank 30000 Mah
PARTEA NR.: 6628XPB31
Vă rugăm să rețineți că costul transportului în Uniunea Europeană poate ajunge la 15-30 EUR, în funcție de țara dvs.
Acest power bank / încărcător QI universal este echipat cu un panou solar care captează energia luminii zilei și o transformă în puterea de încărcare a dispozitivelor dvs. Puteți încărca orice dispozitiv deoarece are cabluri Micro-USB, USB-C și de iluminare încorporate, precum și tehnologie wireless QI. Cu un corp rezistent la șocuri, un design rezistent la ploaie și o baterie de 30,000 mAh, este ideal pentru drumeții lungi și extreme. Pur și simplu atașați acest acumulator rezistent la ploaie, alimentat cu energie solară, la rucsac și gadgeturile dvs. vor avea întotdeauna putere suplimentară. Vezi mai mult