cantitate limitată - 4 bucăți, utilizate 6 luni, QC trecut
AGM Rattler TC35-384 este un sistem compact de imagistică termică cu clipsare, care permite transformarea rapidă a sistemului optic de zi într-un dispozitiv de imagistică termică, fără a fi nevoie de unelte sau echipamente speciale.
Rattler TC35-384 are 384×288 thermal detector și monitor OLED de 748×561, care oferă o imagine clară în condiții dure de mediu, cum ar fi întuneric, ceață, fum, praf, ploaie, zăpadă, lemn, camuflaj etc. Produsul este utilizat în principal în scenarii precum patrulare, vânătoare etc. Rattler TC35-384 poate fi ușor atașat în fața lunetelor de pușcă cu mărire de până la 8x pentru utilizare la distanță medie.
Modulul Wi-Fi integrat pentru streaming video live și înregistrare video / imagini prin aplicație sunt de asemenea disponibile.
| Detector | 17μm, nerăcit, 50Hz |
| Rezoluţie | 384x288 |
| Sistem de lentile | 35 mm; F / 1.0 |
| Mărire | 1x |
| Câmp de vizualizare | 10.0 ° x 8.0 ° |
| Zoom digital | 2x, 4x, 8x |
| Distanța de observare | Max. 1235 m |
| Ajustarea dioptriei | -5 până la +3 dpt |
| Afişa | 0.39 inci, OLED, 748 × 561 |
| Hotspot | Da |
| Măsurarea distanței | Da |
| Modul scena | Jungla, Recunoaștere |
| Mod de asteptare | Da |
| Înregistrare video | Da |
| Instantaneu de imagine | Da |
| CPD | Da |
| PIP | Da |
| Corectarea uniformității | Auto, Manual, Corecție externă |
| Stocare | EMMC încorporat (16 GB) |
| Baterie Tip | 2x Înlocuibil Tip aplicabil: CR123A, RCR123A |
| Durata de viață a bateriei (în funcțiune) | Până la 4.5 ore |
| Alimentare externă | 5V USB |
| Temperatura de operare Interval | De la -20 ° C la + 55 ° C (-4 ° F la + 131 ° F) |
| Grad de protecție | IP67 |
| Șoc și vibrații | 750 g / ms |
| Greutate | 0.42 kg (0.93 livre) |
| Dimensiuni de gabarit | 153.2 × 62.5 × 59.2 mm (6.03 × 2.46 × 2.33 in) |
AGM Eyepiece for Rattler TC models
PART NR.: 6328ERC1
AGM-2113 ADM Single Lever QR Mount (Hight: 1.03
NR. PIESĂ: 6306LSR1
AGM știe că luneta dvs. de pușcă este de obicei la fel de fiabilă ca soluția dvs. de montare, deci AGM a căutat și a colaborat cu unul dintre cele mai de încredere nume din sistemele de montare fabricate în America, American Defense Mounts. Oferim asta AGM-2113, o montură de la ADM concepută special pentru Rattler Familia de clipsuri pentru imagistică termică TС. Această montură este optimizată atât ca înălțime, cât și ca lungime pentru a oferi trăgătorilor experimentați cât mai multă flexibilitate posibilă atunci când utilizează... AGM optică montată pentru pușcă pe o multitudine de platforme de tragere cele mai comune cu șină Weaver/Picatinny. Toate suporturile ADM oferă posibilitatea de reglare a strângerii fără unelte necesare, ceea ce face strângerea în câmp rapidă și ușoară. Această montură pentru armă este construită exclusiv din piese din aluminiu de înaltă calitate.
AGM-2114 ADM Low Base Single Lever QR Mount (Hight: 0.78
PARTEA NR.: 63061141
AGM știe că luneta dvs. de pușcă este de obicei la fel de fiabilă ca soluția dvs. de montare, deci AGM a căutat și a colaborat cu unul dintre cele mai de încredere nume din sistemele de montare fabricate în America, American Defense Mounts. Oferim asta AGM-2114, o montură cu bază joasă de la ADM, concepută special pentru Rattler Familia de clipsuri pentru imagistică termică TС. Această montură este optimizată atât ca înălțime, cât și ca lungime pentru a oferi trăgătorilor experimentați cât mai multă flexibilitate posibilă atunci când utilizează... AGM optică montată pentru pușcă pe o multitudine de platforme de tragere cele mai comune cu șină Weaver/Picatinny. Toate suporturile ADM oferă posibilitatea de reglare a strângerii fără unelte necesare, ceea ce face strângerea în câmp rapidă și ușoară. Această montură pentru armă este construită exclusiv din piese din aluminiu de înaltă calitate.