cantitate limitată - 1 buc., folosit 1 an, stare bună, QC trecut
AGM Taipan Monocluri termice au devenit sinonime cu două cuvinte: Fiabilitate și Simplitate. Taipan TM15-384, Taipan TM19-384 și Taipan TM25-384 sunt monocluri termice de nivel mediu excelente pentru oricine dorește să experimenteze capacitățile imagisticii termice. Echipate cu un senzor termic extrem de avansat, cu rezoluție de 12 microni și 384x288, și un afișaj LCOS de 1280x960, sunt un instrument excelent pentru vânători, camperi și pasionații de activități în aer liber care doresc sau trebuie să detecteze prezența altor animale sau persoane în întuneric complet. Gama de utilizări include urmărirea sângelui pentru vânători, care ajută la recuperarea vânatului, sporind siguranța și conștientizarea excursioniștilor și a locurilor de campare, precum și curiozitatea generală pe timp de noapte. Taipan vine în continuare echipat cu multe dintre cele mai populare funcții software pe care utilizatorii experimentați de dispozitive termice le-au dorit: până la 7.5 ore de autonomie a bateriei de la o baterie internă reîncărcabilă, hotspot Wi-Fi, AGM Compatibilitate cu aplicația Connect pentru exportul și partajarea imaginilor și videoclipurilor, zoom digital 8X și 8 GB de stocare internă fără a fi nevoie de un card de memorie
| Tip detector |
Oxid de vanadiu de 12 μm nerăcit Matrice de plan focal |
| Rezoluţie | 384 × 288 |
| Rată de reîmprospătare | 50 Hz |
| Răspuns Waveband | 8μm la 14μm |
| NETD | Mai puțin de 35 mk (@ 25 ° C), F # = 1.0 |
| Raza de detectare (obiect 6') | 710 m/yd |
| Sistem de lentile | 15 mm; F1.0 |
| Câmp vizual (H×V) | 17.5 ° × 13.1 ° |
| Mărire | 1.5 × - 12 × |
| Zoom digital | 1 ×, 2 ×, 4 ×, 8 × |
| monitor | 1280 × 960, 0.4 inci, LCOS |
| FFC (Corecție câmp plat) | Auto, Manual, Corecție externă |
| Palete | Negru fierbinte, Alb fierbinte, Roșu fierbinte, Fusion |
| Urmărirea punctelor la cea mai înaltă temperatură | Da |
| Wi-Fi Hotspot | Da |
| Mod de asteptare | Da |
| Stocare | Modul de memorie încorporat (8 GB) |
| Înregistrare video | Înregistrare video la bord |
| Captura imaginii | Da |
| Ieșire CVBS | Da (prin USB) |
| Meniu Multi Language | Da |
| Baterie Tip | Baterie litiu reîncărcabilă încorporată |
| Durata de funcționare a bateriei |
Mai mult de 7.5 ore alergare continuă (cu funcția hotspot Wi-Fi dezactivată) |
| Afișajul capacității bateriei | Da |
| Alimentare | 5 VDC / 2 A, 1.5 W |
| interfaţă | USB tip-C |
| Temperatura de lucru | -20 ° C până la 55 ° C (-4 ° F până la 131 ° F) |
| Nivelul de protecție | IP67 |
| Înălțimea testului de scădere | 1.5 m (4.9 picioare) |
| Dimensiuni |
× × 158 61 57 mm (6.23 × 2.4 × 2.2 inchi) |
| Greutate | 0,29 kg (0.64 livre) |
AGM Solar Power Bank 30000 Mah
PARTEA NR.: 6628XPB31
Vă rugăm să rețineți că costul transportului în Uniunea Europeană poate ajunge la 15-30 EUR, în funcție de țara dvs.
Acest power bank / încărcător QI universal este echipat cu un panou solar care captează energia luminii zilei și o transformă în puterea de încărcare a dispozitivelor dvs. Puteți încărca orice dispozitiv deoarece are cabluri Micro-USB, USB-C și de iluminare încorporate, precum și tehnologie wireless QI. Cu un corp rezistent la șocuri, un design rezistent la ploaie și o baterie de 30,000 mAh, este ideal pentru drumeții lungi și extreme. Pur și simplu atașați acest acumulator rezistent la ploaie, alimentat cu energie solară, la rucsac și gadgeturile dvs. vor avea întotdeauna putere suplimentară. Vezi mai mult