MONTAȚIA ADM QR NU ESTE INCLUSA (Unitatea vine cu suport standard pentru țesător)
AGM Rattler TS25-384 și Rattler TS35-384 sunt lunete termice compacte, concepute pentru funcționare 24 de ore în orice condiții meteorologice și de mediu. Două opțiuni de lentile permit clientului să aleagă unitatea perfectă pentru nevoile sale, obiectivul de 25 mm fiind conceput pentru trageri la distanță scurtă, în timp ce modelul cu lentilă de 35 mm va fi excelent pentru misiuni la distanță medie.
Dispozitivul este utilizat ca lunetă termică pentru pușcă sau monoclu portabil. Luneta este utilizată în principal în scenarii precum patrulare, vânătoare etc. Luneta cu imagine termică are o capacitate de 384×288. thermal detector și monitor OLED 1024×768, care oferă o imagine clară în condiții de mediu dure, cum ar fi întuneric, ceață, fum, praf, ploaie, zăpadă, lemn, camuflaj etc.
Alimentat cu două baterii CR123 AGM Rattler TS-384 oferă până la 4.5 ore de funcționare continuă. O baterie externă de 5V (pachet de baterii) poate fi conectată cu ușurință printr-un conector USB pentru o creștere semnificativă a timpului de funcționare. De asemenea, este disponibil un modul Wi-Fi integrat pentru streaming video live și înregistrare video/imagini prin intermediul aplicației.
| Rezoluţie | 384x288 |
| Detector | 17 μm, nerăcit, FPA nerăcit cu oxid de vanadiu la 50 Hz, NETD mai puțin de 35 mk (la 25°C), lungime de undă de răspuns - 8 μm până la 14 μm |
| Sistem de lentile | 25 mm; F / 1.0 |
| Mărire optică | 1.5x |
| Câmp de vizualizare | 14.9 ° x 11.2 ° |
| Zoom digital | 2x, 4x, 8x, PIP |
| Distanța de observare | Max. 882 m |
| Ajustarea dioptriei | -5 până la +3 dpt |
| Alinare pentru ochi | 45 mm |
| Afişa | 0.39 inci, OLED, 1024 × 768 |
| Palete |
ALB FIERBINTE, NEGRU FIERBINTE, FUZIUNE (partea fierbinte este de culoare albă. De la temperatură ridicată la temperatură scăzută, imaginea este colorată din alb, galben, roșu, roz până la violet) ROȘU FIERBINTE (partea fierbinte este de culoare roșie vizibilă. Cu cât este mai mare cu cât temperatura este mai mare, cu atât culoarea este mai roșie) |
| Urmărire la cald |
Da, activează/dezactivează marcajul punctului de acces (marcând locul cel mai înalt temperatura) |
| Reticule | 5 tipuri, 3 culori, pornit / oprit |
| Hotspot și WiFi | Da |
| Măsurarea distanței | Da (telemetru stadiametric) |
| Corecția traiectoriei | 5 profiluri O corectură zero a fotografiilor. |
| Modul scena |
Moduri 2 Modul de recunoaștere îmbunătățește o imagine astfel încât marginea obiectului este mai distinct. Modul Junglă este mai potrivit pentru mediul de vânătoare datorită funcția de evidențiere a obiectelor mici. |
| Mod de asteptare | Da |
| Înregistrare video | Da |
| Instantaneu de imagine | Da |
| DPC (corecție pixel mort) | Da |
| Corectarea uniformității | Auto, Manual, Corecție externă |
| Stocare (memorie) | EMMC încorporat (16 GB) |
| Limba meniului |
17 limbi (engleză, rusă, germană, cehă, franceză, spaniolă, daneză, norvegiană, suedeză, finlandeză, maghiară, italiană, poloneză, portugheză, română, slovacă, spaniolă) |
| Baterie Tip | Două CR123 |
| Durata de viață a bateriei (în funcțiune, 20 ° C) | Până la 4.5 ore |
| Alimentare externă | 5V USB |
| Temperatura de operare Interval | De la -20 ° C la + 55 ° C (-4 ° F la + 131 ° F) |
| Grad de protecție | IP67 |
| Șoc și vibrații | 750 g / ms |
| Greutate | 502 g (1.1 lb) |
| Dimensiuni de gabarit | 226 × 62 × 82 mm (8.9 × 2.4 × 3.2 in) |
AGM Solar Power Bank 30000 Mah
PARTEA NR.: 6628XPB31
Vă rugăm să rețineți că costul transportului în Uniunea Europeană poate ajunge la 15-30 EUR, în funcție de țara dvs.
Acest power bank / încărcător QI universal este echipat cu un panou solar care captează energia luminii zilei și o transformă în puterea de încărcare a dispozitivelor dvs. Puteți încărca orice dispozitiv deoarece are cabluri Micro-USB, USB-C și de iluminare încorporate, precum și tehnologie wireless QI. Cu un corp rezistent la șocuri, un design rezistent la ploaie și o baterie de 30,000 mAh, este ideal pentru drumeții lungi și extreme. Pur și simplu atașați acest acumulator rezistent la ploaie, alimentat cu energie solară, la rucsac și gadgeturile dvs. vor avea întotdeauna putere suplimentară. Vezi mai mult
AGM-2111 ADM Double Lever QR Mount for Rattler TS Family
NR. PIESĂ: 6306LMR1
AGM știe că luneta dvs. de pușcă este de obicei la fel de fiabilă ca soluția dvs. de montare, deci AGM a căutat și a colaborat cu unul dintre cele mai de încredere nume din sistemele de montare fabricate în America, American Defense Mounts. Oferim asta AGM-2111, o montură de la ADM concepută special pentru Rattler Familia de lunete de pușcă cu imagistică termică TS. Această montură avansată dispune de două manete de aruncare pentru o siguranță sporită a monturii și este optimizată atât ca înălțime, cât și ca lungime, pentru a oferi trăgătorilor experimentați cât mai multă flexibilitate posibilă atunci când utilizează... AGM optică montată pentru pușcă pe o multitudine de platforme de tragere cele mai comune cu șină Weaver/Picatinny. Toate suporturile ADM oferă posibilitatea de reglare a strângerii fără unelte necesare, ceea ce face strângerea în câmp rapidă și ușoară. Această montură pentru armă este construită exclusiv din piese din aluminiu de înaltă calitate.
AGM-2112 ADM Short Single Lever QR Mount for Rattler TS family
PARTEA NR.: 6306SMR1
AGM știe că luneta dvs. de pușcă este de obicei la fel de fiabilă ca soluția dvs. de montare, deci AGM a căutat și a colaborat cu unul dintre cele mai de încredere nume din sistemele de montare fabricate în America, American Defense Mounts. Oferim asta AGM-2112, o montură de la ADM concepută special pentru Rattler Familia TS de lunete de pușcă cu imagini termice. Această montură este optimizată pentru a oferi trăgătorilor cu experiență cât mai multă flexibilitate atunci când îl folosesc AGM optică montată pentru pușcă pe o multitudine de platforme de tragere cele mai comune cu șină Weaver/Picatinny. Toate suporturile ADM oferă posibilitatea de reglare a strângerii fără unelte necesare, ceea ce face strângerea în câmp rapidă și ușoară. Această montură pentru armă este construită exclusiv din piese din aluminiu de înaltă calitate.
AGM-2115 ADM Single Lever QR Mount for Rattler TS family
PARTEA NR.: 63061151
AGM știe că luneta dvs. de pușcă este de obicei la fel de fiabilă ca soluția dvs. de montare, deci AGM a căutat și a colaborat cu unul dintre cele mai de încredere nume din sistemele de montare fabricate în America, American Defense Mounts. Oferim asta AGM-2115, o montură de la ADM concepută special pentru Rattler Familia de lunete de pușcă cu imagistică termică TS. Această montură este optimizată atât ca înălțime, cât și ca lungime pentru a oferi trăgătorilor experimentați cât mai multă flexibilitate posibilă atunci când utilizează AGM optică montată pentru pușcă pe o multitudine de platforme de tragere cele mai comune cu șină Weaver/Picatinny. Toate suporturile ADM oferă posibilitatea de reglare a strângerii fără unelte necesare, ceea ce face strângerea în câmp rapidă și ușoară. Această montură pentru armă este construită exclusiv din piese din aluminiu de înaltă calitate.
Long, low profile one-piece mount
NR. PIESĂ: 0581RXH
Montură specială, mai lungă pentru țesător, profil redus, făcută special pentru a se potrivi pe puști Merkel RX Helix și similare. Lungimea suportului este de 125 mm, iar distanța dintre pârghiile de blocare (de la centru la centru) este de 110 mm. Poate fi folosit și pe Sako S20, CZ600 Alpha și Ergo, Haenel Jaeger NXT, Sabatti Saphire.
Material: Baza -> Otel de calitate superioara, prelucrat CNC din material solid, oxid negru. Partea superioară (adaptor pentru NV/dispozitiv termic) -> aliaj de aluminiu de calitate superioară
Uret de recul: frezat din material solid (fără inserție)
Fixare: pârghii QR - reglabile și pot fi puse în poziție după cum doriți
Distanța: de la primul punct de blocare la al doilea 53 mm Se potrivește: șine Picatinny cu lungime minimă de 90 mm