MONTAȚIA ADM QR NU ESTE INCLUSA (Unitatea vine cu suport standard pentru țesător)
Premium-ul nostru Rattler Osciloscopurile termice tocmai au devenit mult mai bune! - Vă prezentăm AGM RattlerV2 35-640
Această lunetă termică are o lentilă cu germaniu de 35 mm, un senzor termic cu rezoluție de 640 × 512 și o mărire de bază de 2x cu o rază de detectare de până la 1800 m/yd. Dintre cele două opțiuni premium de 640 de rezoluții, acest lunetă termic are o mărire de bază mai mică și un câmp vizual mai larg (12.5° × 10.0° sau 65 ft @ 100 yds) oferind o acoperire extinsă a zonei în timpul scanării
RattlerV2 35-640 include funcții familiare AGM Rattler utilizatorilor, cu câteva îmbunătățiri suplimentare revoluționare, cum ar fi un compartiment pentru baterie modernizat care găzduiește o baterie reîncărcabilă, extinzând timpul de funcționare la 9 ore, și un nou senzor termic de 12 microni care are cel mai mare grad de sensibilitate (sub 20 mk) de pe piață.
Caracteristicile notabile includ înregistrarea activată prin împușcare, un meniu simplificat și 10 opțiuni de reticulă cu mai multe profiluri de zero pentru diferite calibre și puști. Conectivitate hotspot Wi-Fi prin intermediul AGM aplicație, un aspect ușor de utilizat, cu 5 butoane ridicate pentru navigare ușoară, chiar și cu mănuși și multe altele!
| Detector | 12μm VOx Uncooled Plan Focal Array |
| Rezoluţie | 640 512 × |
| NETD | Mai puțin de 20 mK (25°C, F# = 1.0) |
| Rată de reîmprospătare | 50 Hz |
| Sistem de lentile | 35 mm; F / 1.0 |
| Mărire | 2 × - 16 × |
| Câmp de vizualizare | 12.5 ° × 10.0 ° |
| Reglare dioptrie | -5 până la +5 dioptrii |
| Raza de focalizare | 2 m până la infinit |
| Ieșiți din elev | 6 mm |
| Alinare pentru ochi | 45 mm |
| Zoom digital | 1 ×, 2 ×, 4 ×, 8 × |
| Raza de detectare (obiect 6') | 1800 m/yd |
| Afişa | 0.39 inci, OLED, 1024 × 768 |
| Palete | Negru fierbinte, Alb fierbinte, Roșu fierbinte, Fusion |
| Corectarea câmpului plat | Auto, Manual, Corecție externă |
| Modul scena | Rece cald |
| Ajustare Boresight | Control digital |
| Înregistrare video/audio | Da |
| Captura imaginii | Da |
| Mod de asteptare | Da |
| Stocare | EMMC încorporat (16 GB) |
| PIP | Da |
| Corecție defectuoasă a pixelilor | Da |
| WiFi Hotspot | Da |
| Hot Track | Da |
| reticul | 10 tipuri, 4 culori, pornit / oprit |
| Măsurarea distanței | Da (stadiametric) |
| Înregistrare activată prin captură (SAR) | Da |
| Baterie Tip | Baterie Li-ion înlocuibilă și reîncărcabilă |
| Durata de viață a bateriei (în funcțiune, 20 ° C) | Până la 9 ore (25°C, cu hotspot oprit) |
| Alimentare externă | 5 VDC, 2 A, USB tip C |
| Temperatura de operare Interval | -30 ° C la + 55 ° C (-22 ° F la 131 ° F) |
| Nivelul de protecție | IP67 |
| Max. Recul | 1000g/0.4ms |
| Greutate (fără suport și baterie) | 0.51 kg (1.13 livre) |
| Dimensiuni (fără suport) | 221 × 68 × 67 mm (8.7 × 2.7 × 2.6 in) |
Hard Case
PARTEA NR .: 6610HCS1
Carcasă de protecție, fabricată dintr-un material solid, robust și concepută special pentru depozitare și transport în condiții de siguranță.
AGM Solar Power Bank 30000 Mah
PARTEA NR.: 6628XPB31
Vă rugăm să rețineți că costul transportului în Uniunea Europeană poate ajunge la 15-30 EUR, în funcție de țara dvs.
Acest power bank / încărcător QI universal este echipat cu un panou solar care captează energia luminii zilei și o transformă în puterea de încărcare a dispozitivelor dvs. Puteți încărca orice dispozitiv deoarece are cabluri Micro-USB, USB-C și de iluminare încorporate, precum și tehnologie wireless QI. Cu un corp rezistent la șocuri, un design rezistent la ploaie și o baterie de 30,000 mAh, este ideal pentru drumeții lungi și extreme. Pur și simplu atașați acest acumulator rezistent la ploaie, alimentat cu energie solară, la rucsac și gadgeturile dvs. vor avea întotdeauna putere suplimentară. Vezi mai mult
AGM NE-4400 Ratler V2 Rechargeable Battery
PARTEA NR.: 6308R4401
Această baterie Li-Ion înlocuibilă, puternică și reîncărcabilă este special concepută pentru a alimenta AGM RattlerV2, Rattler-C V2 și dispozitive termice din seria Clarion
Capacitate - 4,400 mAh
Tensiune nominală - 3.6V
Curent de încărcare standard - 1.32 A.
Curent de descărcare standard - < 1 A
Dispozitive compatibile:
- RattlerSeria V2 - Rattler-Seria C V2 - Seria Clarion
Dimensiuni - 55.9 x 37.4 x 34 mm (2.20 x 1.47 x 1.34 inchi)
AGM Thermal Targets 25pcs
PARTEA NR.: 633125S1
Long, low profile one-piece mount
NR. PIESĂ: 0581RXH
Montură specială, mai lungă pentru țesător, profil redus, făcută special pentru a se potrivi pe puști Merkel RX Helix și similare. Lungimea suportului este de 125 mm, iar distanța dintre pârghiile de blocare (de la centru la centru) este de 110 mm. Poate fi folosit și pe Sako S20, CZ600 Alpha și Ergo, Haenel Jaeger NXT, Sabatti Saphire.
Material: Baza -> Otel de calitate superioara, prelucrat CNC din material solid, oxid negru. Partea superioară (adaptor pentru NV/dispozitiv termic) -> aliaj de aluminiu de calitate superioară
Uret de recul: frezat din material solid (fără inserție)
Fixare: pârghii QR - reglabile și pot fi puse în poziție după cum doriți
Distanța: de la primul punct de blocare la al doilea 53 mm Se potrivește: șine Picatinny cu lungime minimă de 90 mm
AGM-2120 ADM a single lever, quick release mount
PARTEA NR.: 6306X1201
ADM, un suport de consolă extins cu o singură pârghie, eliberare rapidă, pentru Rattler Seria optică V2/V3.
AGM NE-Charger for Rattler V2
PARTEA NR.: 6308R44C1
Aceasta AGM NE-Charger poate fi folosit pentru a încărca acumulatorul NE-4400. Această baterie Li-Ion înlocuibilă, reîncărcabilă este special concepută pentru a alimenta AGM RattlerV2, Rattler-C V2 și dispozitive termice din seria Clarion.
Baterie compatibilă - AGM Baterie reîncărcabilă Li-Ion NE-4400
Dispozitive compatibile
- RattlerSeria V2
- RattlerSeria -C V2
- Seria Clarion
Putere - 5V / 2A (sursa de alimentare nu este inclusa)
Putere de ieșire - 4.2 V / 1.35 A
Greutate 95 g (3.35 oz)
Dimensiuni 80.4 × 76.1 × 38.3 mm (3.16 x 2.96 x 1.51 inchi)
Pachetul include
- Baza incarcatorului
- Cablu de încărcare
AGM Thermal Targets 50pcs
PARTEA NR.: 633150S1